Serwis samorządowy PAP zamieścił w zakładce EDUKACJA informację o konkursie na stanowisko dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji , o którym poinformowało wcześniej MEN na swej stronie internetowej. Jako że kandydaturę należy zgłaszać do 13 stycznia tego roku, OE postanowiło przekazać tę wiadomość także swoim czytelnikom. Pełną informację można uzyskać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej MEN.

 

Jak już informowaliśmy naszych czytelników, w ostatnich dniach kwietnia ubiegłego roku minister edukacji odwołała ze stanowiska dyrektora ORE Piotra Dmochowskiego-Lipskiego, który został dyrektorem ORE w listopadzie 2012 r , a od maja tegoż roku po dyrektora tego ośrodka została Aleksandra Zawłocka.(Felieton z 11 maja)

 

Może ktoś z czytelników znajdzie w sobie taką chęć spróbowania swoich możliwości? Wszak nie święci garnki lepią, a precedens, że może to być dyrektor  łódzkiej szkoły już był: stanowisko dyrektora, wówczas jeszcze CODN, zajmowała podczas rządów PiS – „Samoobrona” – Liga Polskich Rodzin Teresa Łęcka, uprzednio dyrektorka jednej ze szkół  podstawowych w Łodzi.Zostaw odpowiedź