Wydarzenie odbędzie się w Zespole Szkół Gastronomicznych przy ul. H. Sienkiewicza 88/94 w Łodzi.

 

 

Z A P R O S Z E N I E  O R G A N I Z A T O R Ó W

 

Już po raz drugi proponujemy Państwu Konferencję BUDZĄCYCH SIĘ POLONISTÓW pod nazwą „Lekcja jest teatrem”. Podobnie jak w ub. roku wpisujemy się w obchody Międzynarodowych Dni Teatru, a także w tradycję Teatralnej Aktywizacji Szkół współprowadzoną przez ponad dekadę przez Klub Nauczyciela w Łodzi.

 

Nie bez kozery związujemy się z tym wydarzeniem, bowiem my, niestandardowi, stawiający na zmiany jakościowe w edukacji BUDZĄCY SIĘ POLONIŚCI, wywodzący się z idei BUDZĄCYCH SIĘ SZKÓŁ, rozumiemy, że wspomniane metody znakomicie nadają się do aktywizacji uczniów, odejścia od utartych schematów lekcji, przyczyniają się do zmiany kultury nauczania na kulturę uczenia się.

 

W tym celu podjęliśmy partnerską współpracę z takimi instytucjami, jak: Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi, wspomniany Klub Nauczyciela, Teatr Chorea i Fundacja 4 Kroki. Nasi prelegenci to znakomici fachowcy-praktycy w dziedzinie teatru i pedagogiki, niestandardowi i twórczy, wnoszący nowe jakości w dziedzinie kształcenia. Wszelkie nasze działania w ten marcowy piątek zamierzamy poświęcić nowoczesnym aspektom pracy z uczniem.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

 

HARMONOGRAM KONFERENCJI

 

13:00-13:45 na dobry początek obiad (w cenie 10 zł, konieczne zgłoszenia wraz z akcesem na konferencję) lub coś słodkiego (kawiarenka do Państwa dyspozycji)

 

od 14:00 – rejestracja

 

15:00 – otwarcie II Konferencji BsP:

          >dyr. ZSG w Łodzi Zofia Wrześniewska i Aneta Jamiałkowska-Pabian;

>wykład inauguracyjny Tomasza Rodowicza, współtwórcy i szefa Stowarzyszenia Teatralnego „Chorea”, aktora, reżysera, muzyka, pedagoga i historyka filozofii

 

16:00 – 17:00 – godzinne warsztaty (pięć do wyboru) – WIĘCEJ  –  TUTAJ

 

17:00 – 17:15 – przerwa kawowa (kawiarenka ze szkolnymi delicjami)

 

17:30  –   interaktywny występ prezesek Fundacji 4 KROKI: Impro art. „Szakal i Żyrafa w nas.”

 

 

Informacje o osobach prowadzących zajęcia   –  TUTAJ

 

 

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego (TUTAJ) jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie przez Organizatorów przesłanych danych osobowych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego i organizacji konferencji.

 

Udział w konferencji jest nieodpłatny.

 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 marca. O udziale w konkretnym warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń.

 



Zostaw odpowiedź