Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty zamieściło na swej stronie informację o tegorocznym XII Kongresie Zarządzania Oświatą, który w dniach 16 – 18 września po raz kolejny odbędzie się w Krakowie. Organizatorzy przewiduję, że – jak zwykle – weźmie w nim udział ok. 1000 osób – głównie dyrektorów szkół i pracowników organów prowadzących i nadzoru, ale także goście zagraniczni, przedstawiciele Sejmowej Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży, Ministerstwa Edukacji Narodowej, naukowcy, samorządowcy.

 

Kongres będzie obradował w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

Organizatorzy przygotowali już wstępny program XII Kongresu Zarządzania Oświatą  –   TUTAJ

 

Poinformowano także o spotkaniu delegatów OSKKO z Ministrem Edukacji Narodowej, – Anną Zalewską, podczas którego ustalono m.in. plan spotkań ministra i przedstawicieli MEN z uczestnikami XII Kongresu Zarządzania Oświatą w Krakowie. Minister potwierdziła zamiar przybycia w tym roku na Kongres i wolę podjęcia współpracy w opracowaniu programu. Zaplanowano wspólnie 4 tematy MEN/OSKKO. Ich wykaz znajduje się w programie.

 

Więcej informacji, a także formularz zgłoszenia na Kongres – TUTAJ

 

Źródło: www.oskko.edu.plZostaw odpowiedź