Jak poinformował dziś łódzki Express Ilustrowany – „Ferie zimowe zaraz po przerwie świątecznej – 4-15 stycznia 2021. Miasto przygotowało 1068 miejsc dla uczniów klas I-IV szkół podstawowych W czwartek 17 grudnia ruszają zapisy na półkolonie. […] Z powodu pandemii zajęcia będą się odbywać w reżimie sanitarnym i tylko stacjonarnie – od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17. Ich koszt to 15 zł dziennie – tylko za ciepły posiłek.” [Źródlo: www.expressilustrowany.pl]

 

 

X            X           X

 

 

Po szczegółowe informacje o lokalizacji szkół, które będą te półkolonie prowadziły sięgnęliśmy do materiału, zamieszczonego na stronie Urzędu Miasta Łodzi:

 

 

Źródło: www.uml.lodz.pl

 

Mapa Łodzi z zaznaczoną lokalizacją szkół podstawowych, które będą prowadziły zimowe półkolonie

 

 

W okresie ferii zimowych Miasto Łódź w 28 szkołach lub placówkach oświatowych będzie realizować zajęcia zamknięte w formie półkolonii Uczestnicy półkolonii będą mieć zapewnioną opiekę wychowawców w godz. 7 – 17.

Organizatorzy wypoczynku – Szkoły pobierają opłatę za pobyt dziecka w wysokości 15 zł za jeden dzień pobytu, która przeznaczana  jest na zapewnienie uczestnikom wyżywienia. Rekrutacja rozpocznie się 17 grudnia 2020 roku i prowadzona będzie indywidualnie przez każdą placówkę.

 

 

Wykaz Organizatorów Wypoczynku w formie półkolonii dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych od 4 do 15 stycznia 2021 roku – na stronie UMŁ – TUTAJ

 

Źródło: www.uml.lodz.pl

 Zostaw odpowiedź