ZAPRASZA PRZEMYSŁAW STAROŃ

 

 

Zaczynamy MOBILNĄ SZKOŁĘ

 

A to oznacza, że zaczynamy coś bardzo dużego – mobilnego, aktywnego, skutecznego i kreatywnego, i to w jakim towarzystwie! Ale w końcu za Mobilną Szkołą stoi Wydawnictwo Operon, z którym już od lat współpracuję i tworzę magiczne rzeczy.

 

Tym razem stworzyłem ich jeszcze więcej i to z jeszcze większą ilością niesamowitych edukatorek i edukatorów, których pasja do ciągłego uczenia (się) i rozwoju zaowocowała wieloma niestandardowymi pomysłami na webinary, pasjonujące lekcje i kursy. Czyli mówiąc krótko…

 

15 przekreatywnych edufreków,

16 inspirujących programów,

3 debaty,

52 webinary.

 

 

Tak w liczbach prezentuje się Mobilna Szkoła. Ale że dobrze widzi się tylko sercem, to dodam, że Mobilna Szkoła została stworzona prosto z serca, a nawet wielu serc, pasji i chęci czynienia mądrych i wartościowych rzeczy. Czynienia ich razem. Wspólnie.

 

Start już dziś! Bądźcie koniecznie z nami już o 18.00!

 

Zaczynamy od debaty inauguracyjnej „Gdy zmiana goni zmianę – róbmy swoje!” z Oktawią Gorzeńską i Dawidem Łasińskim oraz z Martą Młyńską.

 

Lecimy z naszym pierwszym webinarem z programu Mobilny Wychowawca – „Rozwijam skrzydła”, czyli o budowaniu samoświadomości i samoakceptacji”.

 

Jedno jest pewne. Będzie się działo.

 

Każda i każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

 

 

Źródło: www.facebook.com/przemek.staron.5

 

 Zostaw odpowiedź