Aktualna oferta szkoleniowa „Edukatorium”

 

 

Jak zarządzać projektem „Szkoła w drodze”. Dla wszystkich, którzy chcą zmieniać swoje szkoły, ale nie wiedzą, jak zacząć.

 

 

Termin: 23 września 2017r. w godz. 11.00 – 18.00

Miejsce: SP nr 81 w Łodzi, ul. Emilii Platter 28/32

 

 

Tematyka szkolenia

W czasie warsztatów przedstawione zostaną główne założenia projektu „Szkoła w drodze” oraz dobre praktyki w tym zakresie. Uczestnicy wypracują własną wizję zarządzania zmianą, ze szczególnym uwzględnieniem budowania klimatu szkoły, tworzenia świadomego zespołu oraz współpracy z rodzicami. Na warsztatach dominować  będą kreatywność, wyjście poza schemat, refleksja i odwaga uczestników – potencjalnych liderów zmiany.

 

Warsztaty poprowadzi Bożena Będzińska-Wosik – dyrektorka SP nr 81 w Łodzi, edukator, moderator WDN, współinicjatorka i założycielka inicjatywy „Budząca Się Szkoła”, wykładowca  na kierunku Neurodydaktyka w WSB Bydgoszcz..

 

Dla kogo?

Warsztaty adresowane są do wszystkich osób, które chcą w swoich placówkach rozpocząć proces zmian. Zapraszamy wszystkich, którzy już są dyrektorami szkół oraz wszystkich, którzy chcą zostać liderami i niezależnie od sprawowanej funkcji rozpocząć proces zmian.

 

Kontakt do organizatorów:
e-mail na adres:  torun@edukatorium.edu.pl
W tytule wpisać: Szkoła w drodze
Osoby zainteresowane mogą też wysłać sms o treści „Szkoła w drodze” na numer: 792 688 020. Oddzwonimy
   

 

Źródło: www.edukatorium.edu.pl

 Zostaw odpowiedź