Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty w dniach 3 – 5 marca 2023 roku zorganizowało w Krakowie już XIX Konferencję OSKKO. Była ona adresowana do dyrektorów szkół, urzędników państwowych i samorządowych, liderów oświatowych. Odbyła  się ona, po raz pierwszy, w Hotelu Metropolo by Golden Tulip. Poprzednie konferencje odbywały się w siedzibie Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

W tym roku w konferencji uczestniczyło w niej 1050 osób. W ubiegłym roku. udział w konferencji wzięło 800 osób.  Przewidywania, że w tym roku może być więcej chętnych spowodowały poszukiwanie nowego miejsca – większego obiektu, w którym będzie więcej miejsca na organizację wykładów, szkoleń i warsztatów.

 

 

Oto nasza – z konieczności fragmentaryczna – fotorelacja z tego wydarzenia,  jako że nie uczestniczyliśmy w nim – opracowana dzięki materiałom ikonograficznym z fanpage OSKKO i harmonogramowi z oficjalnej strony Organizatora:

 

 

Pierwszy dzień konferencji – piątek 3 marca

 

 

Uczestnicy rejestrują się na Konferencji

 

 

 

Ewa Halska podczas inauguracji Konferencji

 

 

 

Uczestnicy podczas uroczystego otwarcia Konferencji w sali Shanghai A

 

 

 

A teraz zaprezentujemy naszych znajomych, którzy występowali w roli wykładowców-prelegentów:

 

 

 

Godz. 15:05  Sala Shenzen A [60 miejsc]. „OD MOTYWU DO AKCJI, CZYLI JAK SPRAWIĆ, ABY CHCIAŁO SIĘ CHCIEĆ” –   występuje Bożena Będzińska-Wosik -– dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi w Łodzi, pierwszej w Polsce publicznej budzącej się szkoły. Entuzjastka zmian. Wielbicielka myśli Janusza Korczaka. Nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań w zarządzaniu motywacją.

 

 

 

 

 

Godz. 16:45 Sala Shanghai A [450 miejsc] . „CO SZTUCZNA INTELIGENCJA (Z)ROBI Z EDUKACJĄ? – KILKA NIEOCZYWISTYCH MYŚLI” . – wykład prof. UAM dr hab. Jacka  Pyżalskiego

 

 

 

 

Godz. 16:35 Sala Bajing C [180 miejsc], „JAK WSPIERAĆ POCZUCIE SPRAWCZOŚCI i ADEKWATNĄ SAMOOCENĘ DZIECI I MŁODZIEŻY? „  –  Wykład Tomasza Bilickiego

 

 

 

 

 

Poniżej prezentujemy wykładowcę, którego temat wystąpienia zwrócił naszą uwagę;

 

 

 

Godz. 15:05  Sala Nankin A [80 miejsc], „TRANSSEKSUALNOŚĆ DZIECI I MŁODZIEŻY. PERSPEKTYWA PSYCHOSPOŁECZNA. LGBT+  A  SZKOŁA”   –  dr n. społ. Marcin Bednarczyk.

 

 

x           x           x

 

 

 

Wieczorem. o godz. 20-ej uczestnicy Konferencji , w Klubie „Studio”, mogli uczestniczyć w koncercie zespołu „Piwnicy pod Baranami”

 

 

 

Drugi dzień konferencji – sobota 4 marca

 

 

Screen z pliku zapowiadającego film [https://www.filmweb.pl/film/]

 

O godz. 8:50 w największej sali Shanhai odbyła się projekcja filmu „Śubuk” w reżyseriiJacka Lusińskiego, w którym wystąpił  znany aktor Andrzej Seweryn.

 

 

 

W tej samej sali, po przerwie obiadowej, z uczestnikami konferencji spotkał się Andrzej Seweryn.

 

 

 

Trzeci dzień konferencji – niedziela 5 marca

 

 

 

Ostatniego dnia, już tradycyjnie, organizatorzy umożliwili zainteresowanym uczestniczkom i uczestnikom indywidualne konsultacje z ekspertami i partnerami Konferencji

 

 

 

 

Harmonogram XIX Konferencji OSKKO   –   Kraków  3-5.03.2023  –  TUTAJ

 

 

 

 

Źródło: www.oskko.edu.pl/konferencjaoskko2023/

 

 

 Zostaw odpowiedź