Chociaż akurat temu spotkaniu reklama na stronie „Obserwatorium Edukacji” jest niepotrzebna, bo zapewne nieomal wszyscy którzy czytają nasze materiały są – przynajmniej – obserwatorami fejsbukowego profilu dzisiejszego gościa „Akademickiego Zacisza” – Pawła Lęckiego, to – tradycyjnie – informujemy, że dziś od godziny 20-ej prof. Roman Leppert rozmawiał będzie z owym niekwestionowanym liderem w rankingu (gdyby taki przeprowadzić) na najbardziej popularnego nauczyciela– internetowego publicysty.

 

Oto jak w poniedziałek 31 stycznia prof. Leppert zapowiadał dzisiejsze spotkanie w „Akademickim Zaciszu”:

 

Najbliższa środa zapowiada się rekordowo, jeśli chodzi o liczbę osób zamierzających wziąć udział w spotkaniu z Paweł Lęcki, podczas którego porozmawiamy o byciu nauczycielem w Polsce w 2022 roku.

 

Pojawia się (według stanu na moment, w którym piszę te słowa) informacja, że odpowiedziało na nie 2418 osób, w tym 681 zadeklarowało udział. Sprawdzi się prawdopodobnie przypuszczenie Tomasza Pintala, że rozmowie przysłuchiwać się będzie 1% tych, którzy obserwują profil Pana Pawła na tej wirtualnej agorze (przypomnę: jest ich ponad 70 tysięcy).

 

 

Spotkanie można będzie obserwować – TUTAJ

 

 Zostaw odpowiedź