Dziś po południu, jak wieloletnia tradycja każe, w siedzibie Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Jagiellońskiego rozpoczęła się XVII Ogólnopolska Konferencja OSKKO. Jako ze tym razem Wasze oczy i uszy, czyli redaktor „Obserwatorium Edukacji” w niej nie uczestniczy, będziecie skazani na informacje „z drugiej ręki”.

 

 

Tak wyglądał hol główny Wydziału Zarządzania UJ podczas rejestrowania się uczestników Konferencji:

 

Foto: www.facebook.com/OSKKOedupl

 

 

Foto: www.facebook.com/OSKKOedupl

 

 

Nie dysponujemy zdjęciami z uroczystego otwarcia konferencji, ale dzięki Koleżance Prezes Ewie Halskiej prezentujemy fotkę, zrobioną podczas wykładu Marka Lecko, zatytułowanego „ Szkolny syndrom Kopciuszka, czyli 8 strategii wytrwania/przetrwania/bycia.

 

Foto: www.facebook.com/ewa.halska

 

Oto jak to wystąpienie promował jego autor w harmonogramie Konferencji:

 

Ten wykład jest wyjątkowy – przeznaczony jedynie dla dyrektorów i nauczycieli. Żadnych metod, technik i narzędzi nauczania, motywowania, kreatywności i kompetencji kluczowych ucznia w nim nie będzie. Skupię się tylko i wyłącznie na nauczycielu i jego stanie psychofizycznym oraz strategiach poprawy osobistego postrzegania siebie jako profesjonalisty. Pokażę proste sposoby pracy nad zmianą nawyków, komunikowania się ze sobą i z innymi oraz bycia uważnym. Będzie trochę baśniowo i emocjonująco oraz konkretnie i rzeczowo. Mogą jednak pojawić się niecenzuralne słowa”

 

 

Gdy już padło słowo „harmonogram” – załączamy link do – aktualnej w chwili publikacji – jego wersji – Harmonogram XVII Konferencji OSKKO”

 

 

Będziemy w kolejnych dniach zamieszczali materiały z tej Konferencji – w miarę pojawiających się materiałów. [WK]Zostaw odpowiedź