Foto: : www.facebook.com

 

 

Dzisiaj (23 sierpnia 2022r.) zakończył się w Toruniu dwudniowy IV Kongres Liderów Edukacji. Jak dotąd brak jest obszerniejszej informacji o jego przebiegu.  Jedynie portal Miasta Toruń zamieścił dziś krótka informację, ilustrowaną zdjęciami

 

[…] Spotkanie jest okazją do wymiany doświadczeń zawodowych i refleksji na temat polskiego systemu edukacji. W programie znajdują się prelekcje Anny Jurewicz, Jacka Walkiewicza, prof. Marka Kaczmarzyka, Romana Lepperta, a także warsztaty „Lider w zmianie czy zmiana w liderze”. W części wystawienniczej będzie można spotkać m.in. stoisko Edukatoruim i  Budzącą się szkołę, czy Annę i Roberta Sowińskich oraz Plan Daltoński.

 

Kongres jest cyklicznym, prestiżowym wydarzeniem, promującym nowoczesne metody nauczania, tworzenie szkół przyjaznych uczniowi oraz efektywną współpracę pedagogów z uczniami i ich rodzicami.

 

[Źródło: www.torun.pl/pl/iv-kongres-liderow-edukacji-0]

 

 

 

Korzystając z różnych źródeł udało się nam odtworzyć (niedostępny w „sieci”) program oficjalnych wystąpień na Kongresie:

 

 

Poniedziałek, 22 sierpnia 2022 r.

 

Anna Jurewicz – Wystąpienie programowe

 

prof. Roman Leppert – Dlaczego system wypluwa najlepszych

 

 

 Wtorek, 23 sierpnia 2022 r.

 

 Darek  Martynowicz – Progresowni (Czas na progres)

 

prof. Marek Kaczmarzyk – Jak neurony wspierają zmianę

 

Jacek Walkiewicz –PEŁNA MOC w czasie zmian

 

 

 

 

 W chwili zamieszczania tej informacji dostępny jest tylko jeden plik filmowy z wystąpieniem pani Anny Jurewicz – Centrum Doskonalenia Nauczycieli „RAZEM LEPIEJ”  –  TUTAJ

 

 Zostaw odpowiedź