Foto:www.facebook.com

 

Trwa debata „Jaką szkołę tworzy autentyczny lider?”, której moderatorem był prof. dr hab. Roman Leppert.

 

 

Dzisiaj, w Toruńskim Młynie Wiedzy rozpoczął swe prace V Kongres Liderów Edukacji – konferencja dla osób zarządzających w edukacji.

 

Hasłem przewodnim Kongresu jest:

 

AUTENTYCZNOŚĆ LIDERA – SKUPIMY SIĘ NA PROCESIE OSIĄGNIĘCIA WEWNĘTRZNEJ SYNERGII LIDERA, JAKO CZŁOWIEKA I PRZYWÓDCY. PRZEKSZTAŁCANIE SIĘ Z ZARZĄDCY W LIDERA TO PROCES STAWANIA SIĘ SAMYM SOBĄ. WYMAGA PORZUCENIA DAWNYCH, NARZUCONYCH NAM PRZEZ INNYCH WZORCÓW. ODKRYWANIE NOWYCH MOŻLIWOŚCI, OPARTYCH NA ZASADZIE „I”. NAJLEPSI LIDERZY SĄ I SKROMNI I PEŁNI MOCY, I POKORNI, I NIEUSTRASZENI, SĄ AUTENTYCZNI.

 

Dzisiaj  odbyły się dwa wystąpienia: Anny Jurewicz – właścicielki Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Razem Lepiej” – organizatorki Kongresu – pt. „Autentyczny lider – zagrożenie chaosem, czy szansa na równowagę?”  i prof. dr hab. Mirki Dziemianowicz „Autentyczni/nieautentyczni. Kto i co decyduje dzisiaj o tym, kim i jacy jesteśmy?”  oraz debata nt. Jaką szkołę tworzy autentyczny lider?„, którą poprowadził prof. dr hab. Roman Leppert.

 

 

Więcej o programie V Kongresie Liderów Edukacji  –  TUTAJ

 

 

 

Gdy tylko uzyskamy więcej informacji o przebiegu tego wydarzenia – niezwłocznie przekażemy to naszym Czytelniczkom i Czytelnikom.Zostaw odpowiedź