Szkolenie internetowe, zorganizowane przez OSKKO dla dyrektorów i wicedyrektorów przedszkoli i szkół z oddziałami przedszkolnymi obędzie się w czwartek 7 maja o 14:00.

Strona z informacjami i zapisyTUTAJ

 

W programie znajdzie się analiza zadań dyrektora na podstawie wprowadzonego prawa, a także przykłady procedur, regulacji wewnętrznych, praktycznych rozwiązań proponowanych przez prowadzącą szkolenie.

 

Webinarium poprowadzi Anna Zabielska, trener o ogólnopolskiej praktyce, dyrektorka Przedszkola Nr 201 „Misia Ursynka” w Warszawie, członek Zarządu OSKKO, odpowiedzialna za tematykę przedszkolną kongresów i konferencji OSKKO.

 

 

Opis szkolenia – propozycja prowadzącej:

 

Jak przeżyć zarazę, czyli wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu”.

 

Zapraszam Państwa na webinarium, w którym dam przykłady dokumentów i procedur na czas powrotu dzieci do przedszkola, takich jak:

 

>Ankieta dla rodziców – deklaracja chęci skorzystania z opieki przedszkolnej w trakcie trwania epidemii COVID-19 od 18 maja 2020 r.

>Podstawowa procedura wynikająca z wytycznych MEN i GIS.

          >Karty kontroli obecności i kontaktów w danej grupie przedszkolnej.

>Szczegółowe zasady obowiązujące w przedszkolu w okresie zagrożenia wirusem COVID 19:-kryteria przyjęcia dzieci,

-procedura wejścia i odbioru dzieci,

-posiłki,

-personel obsługowy – czy może być czy nie?

-sytuacje szczególne, w tym procedura izolacji.

 

Omówię mój sposób organizacji pracy grup, przygotowania sali przedszkolnej, przekazywania informacji przez nauczycieli rodzicom. Zaproponuję, jak można zmniejszyć u dzieci szok spowodowany całkowitą zmianą funkcjonowania przedszkola. Znajdzie się czas na porady praktyczne w kwestii środków ochrony indywidualnej, dezynfekcji itp.

 

 

Uczestnicy otrzymają – drogą elektroniczną – ww. materiały ze szkolenie, prezentację prowadzącej i tygodniowy dostęp do nagrania wideo z całego webinarium. Materiały i nagranie można wykorzystać w szkoleniu rady pedagogicznej wyłącznie własnej szkoły/placówki. Wystawimy także zaświadczenia.

 


Koszt udziału w webinarium oraz materiały, tj. prezentacja oraz wzory dokumentów do wykorzystania we własnym zakresie, wynosi – 95 zł.

 

 

Zapraszamy.
Biuro i Zarząd OSKKO

 

 

Źródło: www.oskko.edu.pl

 Zostaw odpowiedź