Na fanpage autorskiej niepublicznej szkoły podstawowej „Altra, która w Jelczu-Laskowicach ma wystartować we wrześniu 2021 roku znaleźliśmy taką informację:

 

 

Bez prac domowych, bez ocen i bez zapowiedzianych sprawdzianów, da się? Tak, da się!

 

Dziś (25 maja 2021 roku) o 20:30 spotkanie live z Anną Szulc, nauczycielką matematyki w I LO w Zduńskiej Woli, która od kilkunastu lat uczy matematyki, wykorzystując alternatywne nurty edukacji i wiedzę z zakresu neurobiologii.

 

 

Prywatnie Anna Szulc to moja mama, to dzięki niej miałam odwagę by tworzyć szkołę Altra. od początku opiekuje się projektem i daje mi ogromne wsparcie merytoryczne.

 

 

W najbliższą sobotę, Anna Szulc poprowadzi szkolenie „NOWA SZKOŁA – motywacyjno – wspierająca i doceniająca rola nauczyciela”. To będzie porcja praktycznej wiedzy dla nauczycieli Altra o tym, jak uczyć dzieci współpracy i samodzielności, szanując zarazem ich indywidualność i możliwości.

 

Co w praktyce oznacza praca w kulturze błędu, dlaczego tak ważne jest budowanie relacji i jak komunikacja języka bez przemocy wspiera efektywne wykorzystywanie każdej godziny lekcyjnej.

 

Zapraszam – TUTAJ

 

Kinga Rickmann

 

 Zostaw odpowiedź