Wczoraj można było obejrzeć i wysłuchać na fanpage „Akademickiego Zacisza” (także na YouTube) kolejne spotkanie w ramach „Wirtualnego Uniwersytety Pedagogicznego” – tym razem jego organizator i gospodarz – prof. Roman Leppert – określił temat rozmowy jako poszukiwanie odpowiedzi na pytanie o kondycję psychospołeczną młodzieży, ale w kontekście  prowadzonych na ten temat badań.

 

Osobą, która podjęła się udzielania odpowiedzi w tych obszarach był dr hab. Jacek Pyżalski, prof. UAM w Poznaniu, znany ekspert i autor wielu badań, także międzynarodowych, problemów  społecznych i edukacyjnych dotyczących młodzieży.

 

Tradycyjnie umożliwiamy wszystkim zainteresowanym, którzy (tak jak i redaktor OE) z różnych powodów nie mogli wczoraj śledzić tego wydarzenia, zapoznania się z tą niezwykle interesującą i bardzo poszerzającą naszą potoczną wiedzę rozmowę – nie tylko o problemie kondycji psychospołecznej współczesnej  młodzieży, ale i o metodach pozyskiwania obiektywnej, wiarygodnej wiedzy o tym problemie.

 

 

Pytanie o kondycję psychospołeczną młodzieży –  TUTAJ

 

 

 Zostaw odpowiedź