Nie mówię, że nie miałem żadnych zastrzeżeń do tej ustawy, bo miałem. Choć uważam, że jest tam szereg rozwiązań, które powinny zostać rozpatrzone. Ale odłóżmy to na później. Na razie do tej ustawy jest weto. Proszę uznać temat za zakończony. Niech on nam nie przeszkadza w kwestii najważniejszej, obrony Polski — powiedział w środę, 2 marca prezydent Andrzej Duda na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

 

 

Źródło: www.znp.edu.pl/

 

x          x          x

 

 

Zobacz także w innych mediach:

 

 

Portal WNP.PL  –  Prezydent zawetował lex Czarnek. „Temat zakończony”

 

[… Prezydent powiedział, że zawetował tę nowelizację spełniając apele środowisk opozycyjnych. Jak dodał, miał do niej zastrzeżenia, ale też w noweli był także szereg rozwiązań, które popierał i które jego zdaniem powinny zostać wprowadzone.

 

Odłóżmy to na później. Na razie do tej ustawy jest weto, proszę uznać temat za zakończony, niech on nam nie przeszkadza w sprawach najważniejszych dla bezpieczeństwa Polski. Przed państwem w Sejmie ustawa o obronie ojczyzny. Bardzo państwa proszę, abyście ją błyskawicznie przyjęli. Jest nam niezwykle potrzebna” – zaapelował prezydent. […]

 

 

Źródło: www.wnp.pl

 

 

 

 

Dziennik Gazeta Prawna  –  Andrzej Duda zawetował lex Czarnek

 

[…] „Ponieważ apeluję do was o jedność, o brak politycznych sporów, postanowiłem skierować tę ustawę do ponownego rozpatrzenia” – powiedział w środę prezydent do uczestników posiedzenia Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

 

Prezydent powiedział, że zawetował tę nowelizację spełniając apele środowisk opozycyjnych. Jak dodał, miał do niej zastrzeżenia, ale też w noweli był także szereg rozwiązań, które popierał i które jego zdaniem powinny zostać wprowadzone. […[]

 

 

Źródło: www serwisy.gazetaprawna.pl.

 

 

 Zostaw odpowiedź