Tradycyjnie już, podczas przeglądania postów na Facebook’u trafiliśmy na komunikat, który nie może pozostać niezauważony przez nauczycieli, którym bliskie są idee konferencji, o której on informuje.

 

13512181_1251679988205756_5940270750796977510_n

 

Oto obszerne fragmenty tego postu:

 

Bardzo serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniu, które powstało dzięki zaangażowaniu Anny Szulc, nauczycielki matematyki z LO w Zduńskiej Woli, w propagowanie Porozumienia bez Przemocy w szkole. Ania jest pomysłodawczynią tej konferencji ponieważ wie z praktyki jak bardzo jej to pomaga w byciu w dobrych relacjach z uczniami i jak ważne jest to dla uczniów. Jedna z uczennic Ani, Kinga, przeprowadziła badania na temat Porozumienia bez Przemocy w szkole – są bardzo interesujące, a o ich wynikach porozmawiamy w czasie spotkania!

 

Ta Konferencja to wyjątkowa, praktyczna, możliwość popatrzenia na empatyczną komunikację z perspektywy nie tylko trenerów, ale przede wszystkim z perspektywy nauczycieli oraz uczniów. Dodatkowo to niezwykła możliwość spotkania autorytetu z dziedziny wychowania, jakim dla wielu nauczycieli jest Profesor Jacek Pyżalski.[…]

 

Osoby zainteresowane poznaniem czym jest empatia w duchu „Porozumienia bez Przemocy” będą miały taką możliwość – dzięki wielu warsztatom prowadzonym przez profesjonalnych trenerów. Dzięki formule warsztatowej, będzie można nie tylko się dowiedzieć więcej, ale także poczuć i doświadczyć na czym polega wyjątkowość tego rodzaju rozmów.

 

Bardzo serdecznie zapraszamy,

 

Anna Szulc, Marta Kułaga i Lucyna Wieczorek*

 

 

Źródło: www.facebook.com/events/

 

 

*Kim są osoby podpisane pod zaproszeniem:

Anna Szulc – inicjatorka konferencji, nauczycielka matematyki w I  LO im. Kazimierza  Wielkiego w Zduńskiej Woli.

Marta Kułaga – certyfikowana trenerka Porozumienia Bez Przemocy. W roku 2000 założyła i cały czas prowadzi Niepubliczne Przedszkole Krasnal w Krakowie.

Lucyna Wieczorek – trenerka umiejętności interpersonalnych, autorka wielu programów rozwoju osobistego, współzałożycielka „Dojrzewalni Róż” –  Ośrodka Rozwoju Osobistego Kobiet.

 

 

Program konferencji  –  TUTAJ

 

Więcej informacji i zapisy  –  TUTAJZostaw odpowiedź