Na stronie „Plan daltoński” znaleźliśmy informację o wartym upowszechnienia webinarium:

 

 

 

Powoli zmierzamy do odmrażania gospodarki, a tym samym w kolejnych województwach wracać będzie nauczanie stacjonarne. I co teraz? Czy zamkniemy komputery? Odinstalujemy Zooma, MS Teams czy inne systemy, których się nauczyliśmy bądź nadal uczymy?

 

Raczej nie … prawdopodobnie model edukacji hybrydowej w różnej postaci pozostanie z nami. Umiejętność posługiwania się ww platformami będzie nadal oczekiwaną kompetencją. Planowanie pracy, może prace domowe a na pewno samodzielna nauka, a może też zebrania, to wszystko może pozostać w przestrzeni cyfrowej.

 

Przypomnimy Wam ciekawe narzędzia, które będziemy mogli wykorzystać po zakończeniu pandemii. Zapraszamy na webinar z autorem kursu online „Jak ogarnąć MS Teams i Zoom – edukacja online od podstaw” . A jest nim nasz serdeczny kolega Bernard Fruga.

 

Bernard Fruga – trener i doradca. Jako 15-latek chciał zostać informatykiem, potem w wieku 19 lat zdecydował się na psychologię, by jako 26-latek zająć się uczeniem innych jak używać programów komputerowych. Teraz, gdy na karku 51. rok, to w rubryce zawód wykonywany wpisuje: trener i doradca. W życiu kropki łączą się i takim połączeniem jest działanie na rzecz edukacji.

 

PS. Zadawajcie w komentarzach pytania, to przygotujemy się lepiej do webinaru. Możecie tez zadawać je na żywo, choć pewnie będzie trudniej.

 

 

 

Źródło: www.facebook.com/PlanDaltonski/

 Zostaw odpowiedź