Foto: www.prezydent.pl

 

Para Prezydencka na rozpoczęciu roku szkolnego w Kruszewie

 

 

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką Agatą Kornhauser-Dudą wzięli udział w uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła IIKruszewie.

 

 

Więcej – TUTAJ

 

 

x          x          x

 

 

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej  Branicy Radzyńskiej z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego oraz ministra Przemysława Czarnka.

 

Foto:www.radzyn.24wspolnota.pl/

 

Premier Mateusz Morawiecki wchodzi do specjalnie postawionego w celu zorganizowania tej uroczystości namiotu.

 

 

Oto wnętrze tego namiotu podczas uroczystości

 

Foto: www.facebook.com/ministerstwo.edukacji.nauki

 

Premier Mateusz Morawiecki podczas ogólnopolskiej inauguracji roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej w Branicy Radzyńskiej: Szkoła ma uczyć oczywiście języka polskiego, matematyki, przyrody, geografii i innych przedmiotów. To jasne, ale nie tylko tego. Szkoła ma uczyć także odpowiedzialności, ma uczyć tego czym jest przyjaźń, czym jest wspólnota, czym jest patriotyzm. Taka szkoła wypełniona taką treścią będzie dla nas Polaków wielkim wsparciem.

 

Więcej  –  TUTAJ

 

 

Wiemy że Minister Edukacji i Nauki był tam obecny – media nie informują, czy przemawiał. Dopiero na stronie Kancelarii Premiera znaleźliśmy zdjęcie, potwierdzające czynne uczestniczenie ministra Czarnka w tej wizycie – cały czas u boku Premiera:

 

Foto: www.twitter.com/PremierRP/

 

 Zostaw odpowiedź