Dokładnie przed tygodniem, 29 maja, na stronie Plandaltonski.pl zamieszczono kolejny, i jak poinformowano – ostatni w tym sezonie (2017/2018) – podkast, zatytułowany „W cztery oczy o edukacji i nie tylko”.

 

Obserwatorium oczywiście ten fakt zaobserwowało już wtedy, ale tak się w naszych planach redakcyjnych ułożyło, że dopiero dzisiaj udostępniamy tę informację. Oto jak zapowiadają Anna i Robert Sowińscy ten podkast, w którym oboje występują w roli zaproszonego gościa: Roberta zaprosiła Anna, Annę – Robert:

 

W dzisiejszym, już 29 odcinku podcastu, który kończy sezon 2017/2018. rozprawiamy się z naszą edukacją. Gdzie według nas popełnili błędy nasi nauczycieli, jak my sobie z tym radziliśmy, czego nie otrzymaliśmy, a co mogło nam pomóc w dorosłym życiu. Wspominamy nasze szkolne czasy, wzloty i upadki na wszystkich etapach edukacji. Dzielimy się naszymi dylematami jako świeżo upieczeni absolwenci, jak również jako młodzi rodzice. Odnosząc nasze doświadczenia do współczesności, dzielimy się naszymi sądami i opiniami o tym co według nas działało, a co mogło pójść zupełnie inaczej gdyby…. . Tym odcinkiem w bardzo osobisty sposób dziękujemy naszym słuchaczom i żegnamy się na kilka miesięcy.

 

Zapraszamy do wysłuchania tej bardzo osobistej wymiany wspomnień, gdzie Ci którzy w poprzednich wywiadach zadawali pytania – tutaj mówią o tym, jak pamiętają swoje szkoły. I nie tylko…

 

W cztery oczy o edukacji i nie tylko o tym   –   TUTAJ

 Zostaw odpowiedź