Nigdy nie jest za późno na swój samorozwój.” To zdanie z tekstu, który na stronie „Plan Daltoński” informuje o spotkaniu z Piotrem Grocholińskim – wykładowcą w Szkole Filmowej w Łodzi oraz współautorem książki Design Thinking dla edukatorów”. Tekst ten zamieszczony został tam 18 stycznia 2022 roku i opatrzony tytułem „Po co nam kompetencje? – Piotr Grocholiński”

 

Uznaliśmy, że na popularyzowanie wartościowych treści nigdy nie jest za późno. Przeto dziś (25 stycznia 2022 r.) proponujemy naszym Czytelniczkom i Czytelnikom – dla odmiany od książek i wykładów uczonych pedagogów – aby wysłuchali rozmowy z jednym ze specjalistów od metody design thinking.

 

Oto zaproszenie rozmówców owego eksperta – Anny i Roberta Sowińskich:

 

Nigdy nie jest za późno na swój samorozwój. Dlatego warto zacząć szukać nowych rozwiązań i dzielić się nimi z innymi. Porażki są normalne, to właśnie one nas budują i pozwalają odkrywać kolejne drogi. 

 

Serdecznie zapraszamy na rozmowę z Piotrem Grocholiński- wykładowcą akademickim oraz współautorem książek takich jak „Design Thinking dla edukatorów”.  Dyskutowaliśmy na temat kreatywnego podejścia do nauczania, postawy oraz nabywaniu kompetencji. Całość znajdziecie jak zawsze na naszym kanale.

 

 

 

Nagranie spotkania pt. „Kompetencje i design thinking – Piotr Grocholiński” – na You Tube – TUTAJ

 

 Zostaw odpowiedź