Tradycyjnie  – dla tych, którzy z jakichkolwiek powodów nie oglądali wczorajszego spotkania Anny i Roberta Sowińskich z Oktawią Gorzeńską – zamieszczamy dziś ten materiał.

 

Oto jak 10 lutego na fanpage „Plan Daltoński” zapowiadano to wczorajsze spotkanie:

 

Ci z Was, którzy znają Oktawię Gorzeńską wiedzą, że słowo „zmiana” mogłoby być jej drugim imieniem. Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji jej poznać, przygotowaliśmy spotkanie z nauczycielką, która proces zmiany przechodziła pracując w szkole a potem ją prowadząc. A teraz, po kolejnej zmianie życiowej, nadal będąc nauczycielką czy zmiana jest jej bliższa czy dalsza? Czy mówi o sobie: byłam nauczycielką? A może nauczycielką zostaje się na całe życie?

 

Oktawia Gorzeńska – autorka książki “Projekt zmiana – od frustracji do satysfakcji z pracy w szkole – warsztatownik”. Absolwentka Leadership Academy for Poland. Wieloletnia dyrektorka publicznych szkół – Gimnazjum nr 1 w Gdyni, które zostało wybrane Szkołą z mocą zmieniania świata przez Fundację Ashoka, 17 LO w Gdyni, które było tworzone od podstaw jako szkoła w chmurze, oraz ZSO 8 w Gdyni, które było budowane jako jedyna w tej części Europy Microsoft Flagship School. Obecnie prowadzi Akademię Przywództwa Edukacyjnego, wspierając dyrektorki i dyrektorów szkół, liderki i liderów zmiany, nauczycielki i nauczycieli, a także różne instytucje działające na rzecz edukacji, szczególnie w obszarach liderstwa, innowacji, zmiany i transformacji cyfrowej. Współinicjatorka EDULAB OEES. Współtwórczyni podcastów #projektzmiana – o edukacji inaczej

 

 

Plik z nagraniem spotkania pt. „MÓJ OSOBISTY PROJEKT ZMIANA”  –  TUTAJ

 

 

 

Źródło: www.facebook.com/PlanDaltonski

 

 

 Zostaw odpowiedź