Przedszkole Miejskie nr 208 w  Łodzi, we współpracy ze szkółką piłkarską „Socatots”, zorganizowało rozgrywki piłki nożnej „Mini Mundial” dla dzieci z przedszkoli należących do Sieci Szkół i Przedszkoli Ekologicznych.     W rozgrywkach wzięły udział  6 osobowe reprezentacje z 11 łódzkich Przedszkoli Miejskich o numerach: 8,12, 21, 23, 122, 133, 138, 154, 170 i 208, oraz przedszkola prywatnego „Sezamkowo”. Rozgrywki zostały zorganizowane (nieodpłatnie) na terenie Atlas Areny w Łodzi.

Pierwszy etap rozgrywek odbył się 10 grudnia, kiedy to zostało wyłonionych 6 drużyn, które zagrały o puchary i medale w finale rozgrywek – 23 stycznia. Mecze sędziował Pan Michał Szymańczyk z firmy Socatots.

Minifotoreportaż z rozgrywek

Byli także kibice…

Zwycięskie drużyny z pucharami

Rozgrywki wygrała reprezentacja PM nr 21, drugie miejsce zajęła reprezentacja  PM nr 170, a trzecie – drużyna z Przedszkola „Sezamkowo”.

Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary oraz medale dla każdego z zawodników jak również piłki. Dla zawodników pozostałych reprezentacji przygotowano drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody ufundowała firma Socatots oraz Przedszkole Miejskie nr 208