Powoli staje się nową tradycją OE, że proponujemy naszym czytelniczkom i czytelnikom oglądanie spotkań i rozmów, które były „na żywo” transmitowane wieczorem poprzedniego dnia, a które z jakiegoś powodu umknęły ich uwadze, o których nie wiedzieli, albo nie mogli oglądał.

 

 

Dzisiaj promujemy wczorajszą rozmowę, którą z Małgorzatą Latka prowadził Robert Sowiński.

 

 

Oto fragment zapowiedzi tego spotkania, jaką Robert zamieścił na swoim fejbukowym profilu

 

[…] Na dzisiejsze spotkanie zaprosiłem nauczycielkę, która podzieli się z nami swoim „przepisem” na bycie zadowolonym z tego co i jak robi.

 

Zapraszam serdecznie.

 

Małgorzata Latka, w Fundacji Serca Kreacja jest dyrektorem grup edukacyjnych oraz opiekunem grupy młodszej (1-3). Prowadzi zajęcia ze zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej, informatyki oraz warsztaty.

 

Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach na Wydziale Pedagogiki i Psychologii oraz Uniwersytet Opolski Studia podyplomowe z informatyki na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii. Od wielu lat jest nauczycielem dyplomowanym. Przez cały czas zdobywa nowe doświadczenia poprzez udział w różnego rodzaju programach, projektach czy szkoleniach. Swoje życie związała z dziećmi. Spełnia swoją pasję jaką jest edukacja i wspólne spędzanie czasu z dziećmi.

 

Chciałaby im stworzyć przyjazną przestrzeń i atmosferę, aby mogły się rozwijać, uczyć, spełniać swoje marzenia, aby każdego dnia wiedziały, że są najważniejsze.

 

 

Źródło: www.facebook.com/sowinski.robert

 

 

 

Plik na You Tube  z nagraniem spotkania „Czego brakuje nauczycielowi do szczęścia?” – TUTAJ

 

 

 

 

 

 Zostaw odpowiedź