Oto dzisiejszy wpis Bożeny Będzińskiej-Wosik – Dyrektorki SP nr 81 w Łodzi, która udostępniła także, z fanpage „Plan daltoński”, zdjęcie ze spotkania, którego była gospodynią:

 

 

Foto:www.facebook.com/PlanDaltonski/

 

 

Dzisiaj w 81 SP w Łodzi zebrała się dość niesamowita pod różnym względem grupa zapaleńców, których skupiła przy swoim projekcie Warsztatowni dr Marzena Żylińska. Przy jednym stole zasiadły następujące osoby:

 

dr Matek Kaczmarzyk z Uniwersytetu Śląskiego (Katowice),

dr Marcin Jaracz z UMK (Bydgoszcz),

dr Marzena Żylińska Budzące się szkoły (Toruń),

Jarosław Tarczyński Kolegium tutorów (Wrocław),

Bożena Będzińska- Wosik dyr SP 81 (Łódź),

Sylwia Kustosz (przedstawiciel nurtu Froebla (Lublin),

Marzena Kędra przedstawiciel nurtu Freineta dyrektor Szkoły Cogito (Poznań)

Anna Sowińska plan daltoński (Łódź).

 

Foto:www.facebook.com/PlanDaltonski/

 

To niesamowite spotkanie było okazją do wzajemnych dyskusji, wymiany poglądów i szukania punktów stycznych. Efektem tego spotkania będzie pozycja książkowa, ale o tym nieco później .

 

Dla mnie to spotkanie było świetną okazją do porozmawiania o tym co się dzieje z naszą motywacją i od czego ona zależy, w jaki sposób pobudzać nasz mózg i organizować prawdziwy tutoring oraz spotkać niezwykłych pasjonatów swoich systemów pedagogicznych, które okazały się sobie bardzo bliskie.

 

 

Źródło: www.facebook.com/bozena.bedzinskawosik

 

P.s.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że powyższy tekst, choć pozyskany z profilu P. Bedzińskiej-Wosik, napisany został na fanpage <Plan daltoński> przez Annę Sowińską.[WK]

 

 

 Zostaw odpowiedź