Foto:www.google.com/maps/

Dom Dziecka nr 3 „Słoneczna Polana”

 

W piątek (1 maja) Radio Łódź informowało: „Koronawirus u jednej z opiekunek Domu Dziecka nr 3 w Łodzi”:

 

U jednej z opiekunek Trzeciego Domu Dziecka w Łodzi wykryto koronawirusa. Opiekunka nie ma objawów choroby COVID-19, ale została przebadana na obecność wirusa w organizmie ze względu na zakażenie stwierdzone u jej męża.

x        x        x

 

Dzisiaj to samo źródło poinformowało: „Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u chłopca z Domu Dziecka nr 3 w Łodzi”:

 

Znane są już prawie wszystkie wyniki testów na obecność koronawirusa w Domu Dziecka nr 3 w Łodzi. U jednego nastoletniego chłopca stwierdzono obecność wirusa w organizmie. Badania zostały zlecone po tym jak u jednej z opiekunek wykryto zakażenie.

 

Chłopiec jest odseparowany w swojej części Domu Dziecka. Przyjął to ze zrozumieniem, dał sobie wszystko wytłumaczyć. Jest pod opieką psychologa, a także wychowawców, którzy mają odpowiednie środki ochronyinformuje Piotr Rydzewski, zastępca dyrektora MOPS w Łodzi.

 

Nastolatek czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów infekcji. Dyrekcja domu czeka na jeszcze jeden wynik. – Jeden wynik wychowawcy jest jeszcze nieznany – dodaje Rydzewski. Wszystkie pozostałe wyniki są negatywne.

 

Źródło: www.radiolodz.pl

 Zostaw odpowiedź