Wykaz  spotkań w ramach konsultacji społecznych projektu dostosowania sieci szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do projektowanego nowego ustroju szkolnego:

 

Górna – 9 stycznia br. w godz. 17-19, Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 2, ul. Sopocka 3/5

Bałuty – 10 stycznia br. w godz. 17-19, Duża Sala Obrad, ul. Piotrkowska 104

Polesie – 11 stycznia br. w godz. 17-19, Pałac Młodzieży, al. Wyszyńskiego 86

Widzew – 12 stycznia br. w godz. 17-19, Duża Sala Obrad, ul. Piotrkowska 104

Śródmieście – 13 stycznia br. w godz. 17-19, Duża Sala Obrad, ul. Piotrkowska 104

 

obraz2

Jedna z propozycji dalszych losów obecnie działających w Łodzi publicznych gimnazjów

 

 

Oto pozostałe informacje, dotyczące wyż. wym. konsultacji, zamieszczone na stronie UMŁ:

 

Materiał informacyjny dotyczący przedmiotu konsultacji będzie dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem internetowym http://bip.uml.lodz.pl/, na stronie internetowej Urzędu Miasta Łodzi dedykowanej konsultacjom społecznym pod adresem www.lodz.pl/konsultacjespoleczne.

 

Ze względu na potrzebę odpowiedniego przygotowania spotkań, prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w nich emailem na adres: edukacja.konsultacje@uml.lodz.pl albo telefonicznie pod numerem telefonu: (42) 638-48-33  do dnia 9 stycznia 2017 r.

 

Uprzejmie informujemy, że w czasie trwania konsultacji społecznych uruchomione jest forum dyskusyjne pod adresem: http://forum.samorzad.lodz.pl/.

 

Ogłoszenia Prezydent Miasta Łodzi w sprawie przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących projektu dostosowania sieci szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do projektowanego nowego ustroju szkolnego w poszczególnych dzielnicach, wraz z prezentacją  –  TUTAJ

 

 

Źródło: www.uml.lodz.pl

 Zostaw odpowiedź