Szkoła działaMY” – to nazwa konferencji, która odbędzie się w dniach: 16 czerwca (sobota od godz 16-ej) do 17 czerwca (niedziela do godz. 18-ej) – w Szkole Podstawowej nr 81 w Łodzi.

 

 

PODSTAWOWE INFORMACJE


Kiedy: 15 czerwca 2019 (16.00-20.00) i 16 czerwca 2019 (9.00-18.00)

Miejsce: Łódź, Szkoła Podstawowa nr 81, Emilii Plater 28/32

Organizatorzy: Bożena Będzińska-Wosik, Ewa Morzyszek-Banaszczyk i oddolna inicjatywa aktywistów działających na rzecz zmian w edukacji.

 

Formuła konferencji:


Spotkanie odbędzie się w formule Open Space Technology (Technologia Otwartej Przestrzeni), która gwarantuje czas i miejsce na swobodną wymianę wiedzy, doświadczeń, refleksji, pomysłów i konkretnych planów między wszystkimi uczestnikami. Każdy będzie miał możliwość zaproponowania tematu spotkania w mniejszej grupie dyskusyjnej.

Organizatorzy przewidują kilka odbywających się równolegle sesji i możliwość swobodnego uczestniczenia w każdej z nich.

 

Obowiązuje rejestracja: https://szkoladzialamy.evenea.pl/

 

Liczba uczestników – max 100 osób (tylko poprzez zgłoszenia)

Koszt uczestnictwa – 30 zł

 

Obiad w szkolnej stołówce (dostępny opcjonalnie w sobotę i w niedzielę): 15zł/szt

 

 

X          X           X

 

Oto filmowe zaproszenie, jakie do wszystkich, którym bliskie jest „oddolne” reformowanie swoich szkół, którzy już to robią i chcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami, a także dowiedzieć się jak to robią inni, jak i do tych, którzy myślą o tym, że chcieliby coś dobrego dla swych uczniów zrobić, ale dotąd nie mieli odwagi wyłamać się z utartych schematów skierowały liderki Łódzkiego Regionalnego Klubu „Budzących się Szkół: Ewa Morzyszek-Banaszczyk i Bożena Będzińska-Wosik    –    TUTAJ

 

 

Bożena Będzińska-Wosik – dyrektorka SP nr 81 w Łodzi, szkoły-gospodarza konferencji – kadr z filmu promującego konferencję.

 

Rozmowę prowadził Darek Napora z Demokratycznej Szkoły Językowej w Warszawie

 

 

 

Źródło:www.facebook.com/bozena.bedzinskawosik

 Zostaw odpowiedź