plakat7-1

 

Dzisiaj, w Dużej Sali Obrad UMŁ zainaugurowała swoje dwudniowe prace Konferencja „Dziecko z zespołem Aspergera i autyzmem – praktyczne aspekty diagnozy, terapii, edukacji. Jej współorganizatorami są: Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi, Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna  Doradztwa Zawodowego i dla Dzieci z Wadami Rozwojowymi w Łodzi, Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Łodzi oraz  Navicula Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu w Łodzi.

.

Głównym celem  tej konferencji jest poszerzanie wiedzy o zespole  Aspergera i autyzmie, doskonalenie kompetencji nauczycieli, pedagogów i innych specjalistów w obszarze pracy z uczniami z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi (autyzm, zespół Aspergera) oraz ich rodzicami.

 

Szczegółowy, dwudniowy  program konferencji, w tym zajęć warsztatowych które będą odbywały się jutro głównie w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Doradztwa Zawodowego i dla Dzieci z Wadami Rozwojowymi przy ul. Wyszyńskiego, ale także w Zespole Szkół Specjalnych nr 4 przy ul. ul. Niciarnianej 2A oraz w Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu Navicula przy ul. Cedry 2  –TUTAJ

 

 

Zobacz także informację o tej konferencji w TV TOYA  TUTAJ

 

 

 

 Zostaw odpowiedź