Foto: www.facebook.com/ewa.morzyszekbanaszczyk

 

I Tydzień Wymiany Doświadczeń Kreatywnych Nauczycieli, 21 listopada 2019 – trwa lekcja otwarta „Flipped Classroom – czyli Jak „zacząć od końca” i odnieść sukces na lekcji? Wyjdź ze strefy nauczycielskiego komfortu i oddaj odpowiedzialność za proces uczenia się swoim uczniom. Prowadząca: Katarzyna Dratkowicz, SP 137 Łódź

 

 

Biorąc pod uwagę zakończone niedawno w naszym (łódzkim) województwie ferie zimowe i wynikającą z nich możliwość przeoczenia lub zapomnienia poprzedniego, zamieszczonego 8 stycznia komunikatu o przygotowaniach do II Tygodnia Wymiany Doświadczeń Kreatywnych Nauczycieli, ponawiamy komunikat o nadal aktualnej możliwości złożenia oferty swojego, aktywnego, w nim udziału:

 

 

K  O  M  U  N  I  K  A  T

 


Kolejny Tydzień Wymiany Doświadczeń Kreatywnych Nauczycieli w Łodzi odbędzie się już w lutym 2020 r. Będzie trwał od 17 do 24 .02.2020 r.


Już dziś zaplanuj swoją ofertę i prześlij ją do 10 lutego 2020 r., na adres: ewab137@o2.pl

 

                  W ofercie trzeba zamieścić:


1. Temat lekcji lub warsztatów,
2. Formę: lekcja w klasie (której).lub warsztat,
3. Nazwą szkoły, jej adres oraz numer numer sali, w której odbędą się zajęcia,
4. mię i nazwisko osoby zgłaszającej/prowadzącej oraz oświadczenie zgody na publikację na fb ww danych

 

Każdy prowadzący otrzyma zaświadczenie o prowadzeniu lekcji modelowej-otwartej lub warsztatów.

 

Wszystkich prowadzących lekcje lub warsztaty w ramach Akademii Wymiany Doświadczeń Kreatywnych Nauczycieli organizatorzy zinformują, że na 17 marca 2020 r. (wtorek) przygotowują Konferencję Kreatywnych Nauczycieli w Łodzi. Wkrótce zamieścimy informację o jej miejscu i programie.

 

Zapiszcie tę datę w kalendarzu – nie może Was zabraknąć.

 Zostaw odpowiedź