Z kilkudniowym „poślizgiem” (to wszystko przez strajkowy szum informacyjny) zapraszamy na kolejny podkast, zamieszczony w miniony wtorek na stronie „Plandaltonski.pl”. Jego tytuł „W Kasi klasie – rozmowa z Katarzyną Symeniuk” nie pozostawia wątpliwości, że będzie tam można usłyszeć o tym, jak – nie da się ukryć – na rubieżach Rzeczypospolitej można twórczo i efektywnie edukować młodych Polaków.

 

Foto: www.facebook.com/katarzyna.symeniuk

 

Katarzyna Symeniuk

 

 

Oto zapowiedź tej rozmowy:

 

Katarzyna Symeniuk to nauczycielka i blogerka, pracuje w Szkole Podstawowej Nr 3 w Dębnie, prowadzi fanpage „W Kasi Klasie”, na którym dzieli się swoimi pomysłami z innymi nauczycielami. W trakcie rozmowy opowiada o swoich pomysłach, sposobach na angażowanie w naukę, zasadach współpracy z rodzicami uczniów, które nierzadko odbiegają od standardów jakie przyjęło się stosować w naszych szkołach. Czy to daje rezultaty? Czy dzieci chętniej się uczą? O tym i o wielu innych sprawach ważnych dla dzieci, nauczycieli i rodziców rozmawiamy w tym odcinku.

 

Podcast „W Kasi klasie”      –     TUTAJ

 

 

Źródło:www.plandaltonski.pl

 

 

UWAGA:

Anna i Robert Sowińscy zwracają się z prośbą słuchaczy podcastów, aby wstawili recenzję na iTunes – to nic nie kosztuje, a pomoże im być widocznymi na liście podcastów o edukacji w Polsce. Instrukcja jak to zrobić     –      TUTAJ

 Zostaw odpowiedź