Foto: Robert Sobkowicz/Nasz Dziennik

 

 

Nie wiem, czy jest on nasz, ale tak się nazywa. „Nasz Dziennik” poinformował dzisiaj w artykule, zatytułowanym Szkoły bez gender”, że zainicjowana przed kilkoma dniami ogólnopolska kampania Instytutu na rzecz Kultury Prawnej „Ordo Iuris” o niewinnej nazwie „Chrońmy dzieci!” przynosi pierwsze owoce. Oto fragment tego artykułu:

 

[…] Każdego dnia wpływają zgłoszenia od rodziców zaniepokojonych tym, co się dzieje na zajęciach organizowanych w wielu szkołach. Chodzi o pozyskanie z poszczególnych placówek informacji, jakie zewnętrzne organizacje dopuszczane są na ich terenie do prowadzenia zajęć z uczniami. Rodzice chcą też wiedzieć, które z nich propagują treści szkodliwe, deprawujące, podszyte ideologią. Zdarza się, że podczas tzw. warsztatów równościowych dla dzieci i młodzieży instruktorzy przemycają treści promujące niemoralne obyczaje.

 

Wnioski można składać poprzez stronę internetową chronmydzieci.info. – Aktualnie wpłynęły do nas zgłoszenia dotyczące blisko 280 szkół. Rodzice wskazują konkretne szkoły, do których chodzą ich dzieci, chcąc dowiedzieć się, czy nie działają w nich organizacje powiązane z ruchami LGBTQ, które pod płaszczykiem tzw. edukacji równościowej przeprowadzają warsztaty edukacji seksualnej mówi Marcin Perłowski, koordynator projektu „Chrońmy dzieci!”. […]

 

Cały artykuł „Szkoły bez gender”TUTAJ

 

 

Źródło: www.naszdziennik.pl/Zostaw odpowiedź