Dziś, w nowoczesnym kompleksie Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku, rozpoczął swe trzydniowe prace IX Ogólnopolski Zjazd Pedagogiczny Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego. Jutro i w pią- tek jego uczestnicy przeniosą się do Wydział Pedagogiki i Psychologii w Kampusie Uniwersytetu w Białymstoku.

 

gallery_picture-2014-07-28-39289557_big

Foto: www.9zjazd.ptp.uwb.edu.pl

 

Kompleks Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku

 

 

Organizatorem IX Zjazdu Pedagogicznego jest Zarząd Główny PTP, we współpracy z Wydziałem Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku oraz Komitetem Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk.

 

n20130913151023

Foto: www.9zjazd.ptp.uwb.edu.pl

 

Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku

 

Bogaty program zjazdu, który w tym roku przebiega pod hasłem „Ku życiu wartościowemu. Idee – koncepcje – praktyki,  będzie realizowany nie tylko w formule obrad plenarnej, lecz  także sesji posterowych i obrad w sekcjach problemowych.

 

Więcej o składzie prezydiów i tematyce 9 sekcji  –  TUTAJ

 

Do tej pory odbyło się osiem takich zjazdów – z ich historią można zapoznać się  TUTAJ

 

 

Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli udostępnić informację o przebiegu tego spotkania środowiska polskich pedagogów, zrzeszonych w powstałym przed 35 laty Polskim Towarzystwie Pedagogicznym.[WK]

 

 

UWAGA – ANEKS:

 

Wystąpienie Honorowego Przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego na otwarcie IX Ogólnopolskiego Zjazdu Pedagogicznego:

 

Zbigniew Kwieciński, Wychowanie do człowieczeństwa. Uwagi po Nicei

 

Inne aktualności zjazdowe  –  TUTAJ

 Zostaw odpowiedź