Na internetowej stronie Fundacji Normalne Miasto – Fenomen można przeczytać wiele ciekawych informacji o inicjatywach, skierowanych do dzieci, jak np. „Przedszkolaki zaplanowały Karolew”, a na portalu lodzkie.ngo.pl znaleźliśmy informację z tejże fundacji, która ogłosiła konkurs plastyczny, także adresowany do dzieci i młodzieży.

 

 Przedszkolaki planują

              Foto: Fundacja Normalne Miasto – Fenomen; Przedszkolaki z Karolewa przy pracach projektowych

 

 

Oto ogłoszenie o konkursie:

 

Fundacja Normalne Miasto – Fenomen zaprasza dzieci i młodzież szkolną do udziału w konkursie w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, którego tegorocznym hasłem przewodnim jest: „Nasze ulice, nasz wybór”. Prace należy dostarczyć do 12 września 2014 r.

 

Celem konkursu jest zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat zrównoważonego transportu oraz możliwych sposobów zagospodarowania ulic w mieście. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie pracy plastycznej w formacie do 30 x 42 cm (A3) w dowolnej technice płaskiej.

 

Prace będą oceniane w 4 kategoriach wiekowych: do 7 lat, 8-12 lat, 13-15 lat, 16-18 lat.

 

Prace należy dostarczyć do 12 września 2014 r. osobiście do siedziby fundacji: ul. Sienkiewicza 61a lok.11U, 90-009 Łódź lub drogą pocztową na adres: Fundacja Normalne Miasto – Fenomen, skrytka pocztowa 14, 90-435 Łódź 36.

 

Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

 

Więcej informacji pod adresem e-mail: kontakt@fundacjafenomen.pl

 

Źródło: www. lodzkie.ngo.plZostaw odpowiedź