24 marca o godz. 8 rozpoczynają się e-Targi Edukacyjne 2021. Organizatorem jest Urząd Miasta Łodzi i Wydział Edukacji a współorganizatorem – Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Ofertę prezentuje – z konieczności wirtualnie – 46 szkół średnich prowadzonych przez samorząd oraz placówki niepubliczne.

 

 

Obok klasycznych prezentacji poszczególnych szkół będą wirtualne spacery po szkołach, prezentacje poszczególnych zawodów, spotkania w sieci z nauczycielami oraz uczniami, pokazy barberskie i wiele innych atrakcji.

 

Specjalną ofertę ma dla uczniów oraz nauczycieli Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

 

e-Targi Edukacyjne to odpowiedź miasta na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Ze względów bezpieczeństwa niemożliwa jest organizacja Targów Edukacyjnych jakie uczniowie znają z lat poprzednich dlatego spotkają się w sieci.

 

Prezentacje szkół średnich są dedykowane uczniom klas 8, którzy niebawem będą wybierać dalszy kierunek nauki, ale zachęcamy do odwiedzania e-Targów także młodsze roczniki ze szkół podstawowych, rodziców oraz nauczycieli.

 

e-Targi Edukacyjne będą dostępne od jutra (śr, 24.03.21) od godz. 8:00 oraz w czwartek 25 marca na stronie: www.targi.wckp.lodz.pl

 

 

Źródło: www.uml.lodz.pl

 Zostaw odpowiedź