12 stycznia 2016 na internetowej stronie Ośrodka Rozwoju Edukacji zamieszczono informację, której tytuł wart jest naszej uwagi: „Ponad 30 milionów odsłon!!!” Oto jej treść:

 

 

E-podręczniki na dobre zagościły w szkołach. Zanotowaliśmy już ponad 30 mln wejść na platformę epodreczniki.pl. 12 stycznia 2016 roku padł kolejny rekord − 5, 5 miliona odsłon! To dla nas niesamowite wydarzenie. Epodreczniki.pl to platforma, którą tworzymy wspólnie z nauczycielami, rodzicami i uczniami.

 

Udostępniliśmy komplet 58 e-podręczników od edukacji wczesnoszkolnej do matury. Ponadto użytkownicy mogą korzystać z bazy ponad 3000 materiałów dodatkowych. Wszystko dostępne bezpłatnie, 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca, dla każdego, w wersji on-line i off-line.

 

Opracowaliśmy również kurs on-line dla nowych użytkowników platformy epodreczniki.pl, który również bezpłatnie jest dostępny na stronie www.kursy.epodreczniki.pl.

 

Zachęcamy do korzystania.*

 

 

Źródło: www.ore.edu.pl

 

 

*Od siebie „Obserwatorium Edukacji” dodaje: Póki są one jeszcze dostępne w Internecie! Zalecamy zapisywanie plików z e-podręcznikami na swoich nośnikach informacji…Zostaw odpowiedź