Zgodnie ze znanym nam „rozkładem jazdy” profesora Romana Lepperta – dzisiaj o godzinie 20:00 rozpocznie się kolejne spotkanie w „Akademickim Zaciszu” –  pod hasłem „O tworzeniu edukacyjnego kosmosu”.

 

Tym razem, w odróżnieniu od spotkania przed tygodniem, w którym cały czas zapełnił tylko jeden rozmówca – Paweł Lęcki, wystąpią aż trzy rozmówczynie, które tak Gospodarza spotkania przedstawił na swoim fejsbukowym profilu:

 

Szukacie nowych inspiracji edukacyjnych?  Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy Was na kolejne spotkanie z cyklu „Akademickie zacisze”, w trakcie którego prof. Roman Leppert będzie rozmawiał z:

 

 

 

Edytą Borowicz-Czuchrytą – nauczycielką języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Szczekarkowie, która pracując metodą projektu pokazuje swoim uczniom, że granice nie istnieją,

 

 

 

 

Izabelą Maciejewską, która od lat kieruje Zespołem Szkół nr 33 – szkołą szpitalną w Bydgoszczy, gdzie wspólnie z gronem nauczycieli tworzy możliwości rozwoju uczniom skazanym na długotrwały pobyt w szpitalu.

 

 

 

 

 

 Iwoną Pietrzak-Płachtą – bibliotekarką w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pliszczynie, gdzie szkolną bibliotekę przekształciła w Wypożyczalnię Skrzydeł.

 

 

 

 

 

Spotkanie będzie transmitowane na facebookowej stronie  –  TUTAJ oraz na kanale YouTube  –  TUTAJ

 

 

 

Źródło: www.facebook.com

 Zostaw odpowiedź