filcharmonia-baltycka-1

Foto: www.google.pl

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina w Gdańsku

 

Dziś, o godzinie 14:30, w dostojnej scenerii gmachu Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina na gdańskiej wyspie Ołowianka, rozpocznie swe trzydniowe prace XI Międzynarodowy Kongres Kadry Kierowniczej Oświaty.

 

filcharmonia-baltycka-2

Foto: www.google.pl

 

Około 1000 uczestników, w tym goście zagraniczni, przedstawiciele resortu edukacji, jednostek samorządu terytorialnego, Sejmowej Komisji Edukacji Nauki i Młodzieży, będzie obradować nie tylko w obiektach Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, ale także – trzeciego dnia – w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

 

europejskie-centrum-solidarnosci

Foto: www.google.pl

Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku.

 

Jak deklarują jego organizatorzy – Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty – uczestnicy będą mogli wybierać spośród niezwykle bogatej oferty programu Kongresu swoją indywidualną ścieżkę tematyczną, dostosowaną do ich oczekiwań. Program Kongresu, jak to już jest jego tradycja, jest nieustannie korygowany i wzbogacany o propozycje zgłaszane przez jego uczestników, także już w trakcie trwania Kongresu. Niestety, planowany wcześniej przyjazd na Kongres pani minister edukacji Anny Zalewskiej został odwołany.

 

Szczegółowy harmonogram zajęć będzie na bieżąco aktualizowany. Oto jego wersja z dnia rozpoczęcia Kongresu  –  TUTAJ.

 

 

Kongres zakończy swe prace w środę 28 września ok. godziny 13:30. W Kongresie – od pierwszego dnia jego trwania – uczestniczy redaktor „Obserwatorium Edukacji”, który w miarę możliwości technicznych, będzie zamieszczał – możliwie na bieżąco – relacje z tych wydarzeń, których mógł być obserwatorem. .

 

 Zostaw odpowiedź