Screen z nagrania filmowego – plik na You Tube

 

 

Już przedwczoraj – we wtorek 22 czerwca – Roman Leppert zapraszał na swoim profilu do oglądania „na żywo” spotkania z Marzeną Kędrą:

 

W przedostatniej czerwcowej odsłonie „akademickiego zacisza” będę gościł Panią Marzenę Kędrę – dyrektorkę Publicznej Szkoły Podstawowej Cogito w Poznaniu.

 

Pani Marzenie bliska jest pedagogika Celestyna Freineta. Z niej czerpie radość i siły do budowania lepszej szkoły. Przewodniczy Krajowemu Zespołowi Koordynacyjnemu Stowarzyszenia Animatorów Pedagogiki C. Freineta.

 

Moja Rozmówczyni została uhonorowana tytułami: Profesora Oświaty, Nauczyciela Roku 2012, Ambasadora Innowacyjnych Idei i Praktyk Pedagogicznych, Dyrektora Roku 2010. Jest autorką i realizatorką wielu projektów oraz innowacji pedagogicznych, w tym programów nauczania nagrodzonych w ogólnopolskich konkursach.

 

Punktem wyjścia do naszej rozmowy, z cyklu #wczorajprzeczytane, będzie opublikowana właśnie książka „Cogito – szkoła z własnym obliczem” (Oficyna Wydawnicza IMPULS, Kraków 2021), której Pani Marzena jest autorką.

 

Transmisja spotkania odbędzie się na moim facebookowym profilu…

 

 

Źródło: www.facebook.com/roman.leppert/

 

 

Ciekawe, że zabrakło w tej informacji podania terminu owego wydarzenia. Bo też było ono skierowane do stałych bywalców „akademickiego zacisza”, którzy wiedzieli, że będzie to w środę 23 czerwca o godzinie 19:00.

 

Jak wiadomo – w tym czasie rozpoczynała się druga połowa meczu Polska – Szwecja w eliminacjach grupy E „EURO 2020”. Mając to na uwadze, wszystkim którzy będąc jednocześnie kibicami zmian w polskich szkołach i kibicami piłkarskiej reprezentacji Polski wybrali oglądanie transmisji meczu, a którzy teraz żałują tej decyzji, proponujemy obejrzenia zapisu filmowego rozmowy prof. dr hab. Romana Lepperta z Marzeną Kędrą – dyrektorką Publicznej Szkoły Podstawowej Cogito w Poznaniu

 

 

O COGITO (czyli szkole z własnym obliczem) z Marzeną Kędrą – plik na You Tube – TUTAJ

 

 Zostaw odpowiedź