Bardzo serdecznie zapraszamy Was na Dni Centrum Edukacji Obywatelskiej. Nasze wydarzenie online skierowane jest do nauczycieli, nauczycielek, dyrektorów, dyrektorek, uczniów i uczennic oraz wszystkich zainteresowanych mądrą edukacją.

 

Podczas spotkania podzielimy się z Wami doświadczeniami z całorocznej pracy naszych w programach, z których korzysta około 40 tysięcy nauczycieli oraz dyrektorów z około 10 tysięcy szkół z całej Polski.

 

Porozmawiamy o najskuteczniejszych metodach nauczania oraz poruszaniu z uczniami tematów kluczowych dla ich dobrego funkcjonowania we współczesnym świecie.

 

Motywem przewodnim wszystkich spotkań będzie w tym roku wspólnota.Będziemy rozmawiać o jej różnych aspektach. Tym, co łączy nas z innymi, może być klasa, szkoła, najbliższa okolica, kraj czy planeta, na której mieszkamy.

 

Oczywiście szczególne miejsce poświęcimy wspólnocie szkolnej: nauczaniu i (d)ocenianiu, rozmowie, wzajemnym relacjom, włączaniu wszystkich uczniów i uczennic w życie szkoły.

 

Dołączajcie do wydarzenia: https://fb.me/e/1pq7oFsKei nie czekajcie z rejestracją na webinaria i konferencje, która najbardziej Was interesują.

 

 

 Zostaw odpowiedź