Drodzy i Drogie, czas pandemii to moment, w którym można, odnosząc się do rzeczywistości, porozmawiać z uczniami na wiele ważnych tematów. Jednym z nich są rozwiązania, jakie przewiduje na ten czas konstytucja. Zarówno Was, jak i Waszych uczniów zapraszamy otwarte webinarium na ten temat zorganizowane w ramach programu Młodzi głosują

 

Jeśli potrzebujecie oddechu, zatrzymania się, podzielenia tym, czego doświadczacie w związku z obecną sytuacją jako nauczyciele/ki, to dołączcie do naszego spotkania. Tym razem nie będzie to prezentacja, ale przestrzeń do tego, by o swoich refleksjach powiedział KAŻDY Z WAS. Będziemy rozmawiać o wyzwaniach w edukacji, relacji z uczniami i uczennicami, a także rodzicami.

 

Spotkanie jest zorganizowane w formule kręgów, czyli otwartości, bezpiecznego dzielenia się doświadczeniami, słuchania, dawania sobie uważności. Możecie zabrać podczas niego głos lub po prostu pobyć z innymi.

 

Spotkanie odbędzie online w kameralnej grupie (ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń❗), nie będzie transmitowane na zewnątrz ani nagrywane.

 

 

KIEDY ? – środa 8 kwietnia w godz. 18.00 – 20.00

 

ZGŁOSZENIA: prosimy o wiadomość do Moniki Prus: monika.prus@ceo.org.pl. Po zgłoszeniu otrzymacie maila z linkiem do dołączenia do spotkania.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

 

 

Źródło: www.facebook.com/fundacjaCEO

 Zostaw odpowiedź