Kontynuując dobrą tradycje (zapoczątkowaną 4 lutego 2019 roku i kontynuowaną w latach następnych) informowania o spotkaniach w ramach „Kawiarenki Budzących się Polonistów”, dziś także informujemy, choć „z drugiej ręki”, że odbyła się – oczywiście on line – już VII kawiarenka Metodyczna Budzących się Polonistów (czytaj – polonistek!).

 

 

Oto ilustrowana informacja o tym wydarzeniu, jaka została zamieszczona na fanpage tej grupy:

 

 

Miłe Koleżanki (sporo Was było, naliczyłam 33 osoby) – uczestniczki VII Kawiarenki metodycznej BsP, dziękuję za Wasz udział w niej, za chęć uczestniczenia w spotkaniu ze wspaniałą, mądrą liderką zmian w oświacie Anną Szulc.

 

Aniu! Jesteś wyjątkową kobietą. Doceniam, że zechciałaś uświetnić swoją obecnością nasz kawiarenkowy meeting, że Ty matematyczka podzieliłaś się doświadczeniami z nami polonistkami, co tylko dowodzi wspólnych celów bez względu na specjalność. Wywołałaś interesującą dyskusję, w wyniku której – żywię taką nadzieję – powstanie konkretna jakość.

 

Choć żałuję, że okoliczności zmusiły nas do wirtualnego wariantu Kawiarenki, cieszę się z jak zwykle ciepłej, życzliwej i pełnej zrozumienia atmosfery. Mam nadzieję, że udało się odtworzyć choć namiastkę naszej tradycji.

 

 Zostaw odpowiedź