Foto:www.kuratorium.lodz.pl

 

Środa, 17 października, Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej

 

 

Pomni zeszłorocznych doświadczeń w kontaktach z ŁKO w sprawie udostępnienia list imiennych dyrektorów szkół i nauczycieli, wyróżnionych i nagrodzonych z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w tym roku uznaliśmy, że panu kuratorowi Wierzchowskiemu nie zależy na upowszechnieniu w środowisku oświatowym osób, które – w jego ocenie – zasłużyły na takie uznanie ich pracy.

 

Dlatego w tym roku „Obserwatorium Edukacji” nie relacjonuje analogicznego do tamtego event’u sprzed roku (w tej samej Auli Różowej „paragrafu”) i poprzestajemy jedynie na zacytowaniu fragmentów informacji o tym wydarzeniu, jaka została dziś zamieszczona na kuratoryjnej stronie:

 

Kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski wręczył nauczycielom medale i nagrody. […] Uroczystość miała miejsce w Paragrafie. Największą aulę Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego zapełnili nauczyciele z Łodzi i województwa oraz goście, m.in. dyrektor generalny Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego Mirosław Suski, […]

 

Foto:www.kuratorium.lodz.pl

 

Mirosław Suski wręczył pedagogom Krzyże Zasługi oraz Medale za Długoletnią Służbę.

 

 

 

Foto:www.kuratorium.lodz.pl

 

Grzegorz Wierzchowski odznaczył nauczycieli medalami Komisji Edukacji Narodowej.

 

 

 


Foto:www.kuratorium.lodz.pl

 

Wspólnie z wicekurator Jolantą Kuropatwą kurator wyróżnił też nauczycieli nagrodami Ministra Edukacji Narodowej i Łódzkiego Kuratora Oświaty. […]

 

 

 

Foto:www.kuratorium.lodz.pl

 

Część artystyczną uroczystości wypełniły występy dzieci z łódzkiego Przedszkola Miejskiego nr 206. Nauczyciele nagrodzili je długimi i głośnymi brawami.

 

 

Cały komunikat „Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej”    –    TUTAJ

 

 

Źródło: www.kuratorium.lodz.plZostaw odpowiedź