Dzisiaj, w sali konferencyjnej Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego rozpoczął się cykl wojewódzkich eliminacji czterech konkursów przedmiotowych, zorganizowanych na podstawie Zarządzenia NR60/2014 Łódzkiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych z terenu województwa łódzkiego. Jako pierwsi do sprawdzianu pisemnego przystąpili uczestnicy konkursu z języka polskiego, którzy w wyniku dotychczasowych eliminacji na etapie szkolnym i rejonowym zakwalifikowali się do eliminacji wojewódzkich. Jutro przystąpią do sprawdzianu w formie ustnej.

 

Woj konkurs j polskiego

Lista uczestników eliminacji wojewódzkich  TUTAJ

 

Pozostałe trzy konkursy odbędą się także w ŁCDNiKP w poniższych terminach:

• język angielski – 19 II 2015 (w formie pisemnej i ustnej) 20 II 2015 (c.d.w formie ustnej)
• język niemiecki – 21 II 2015 (w formie pisemnej i ustnej)
• matematyka – 27 II 2015 (w formie pisemnej)

 

Konkursy adresowane są do uczniów szczególnie uzdolnionych, wykazujących zainteresowanie wybranym przedmiotem a udział w nich jest dobrowolny.

 

Więcej informacji o konkursach przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych   TUTAJJedna odpowiedź to “Wojewódzkie eliminacje konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych”

  1. Nagrody dla zwycięzców konkursów przedmiotowych | Obserwatorium Edukacji napisał:    […] odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom i finalistom tegorocznych wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych. Uczniom towarzyszyli ich nauczyciele nauczycie, a nagradzali kurator i wicewojewoda. Oto obszerne […]

Zostaw odpowiedź