Źródło: www.facebook.com/marzena.zylinska

 

Już dziś, pierwszego dnia wznowienia zajęć lekcyjnych w szkołach z terenu Łodzi, ale także szkół całego województwa łódzkiego, oraz: lubelskiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego, zamieszczamy informację, z której wyniknie jeden morał: najwyższy czas podjąć decyzję i zgłosić swój udział…

 

… w spotkaniu, organizowanym w SP nr 81 w Łodzi – dla wszystkich  zainteresowanych tym, co dzieje się w tej jednej z „Budzących Się Szkół”, która już od dawna „jest w drodze”….
 

Oto co o tym wydarzeniu napisano na stronie BSSz:

 

Jeśli chcecie zmienić swoją szkołę i wejść na drogę zmian, to najpierw trzeba zrobić pierwszy krok, ten najtrudniejszy! Nieważne, czy będzie duży, czy mały, ważne, by znaleźć w sobie odwagę, uwierzyć, że nasza szkoła to naprawdę NASZA szkoła i może funkcjonować według NASZYCH najlepszych wyobrażeń o tym, czego potrzebują NASI uczniowie.

 

 

Źródło: www.facebook.com/marzena.zylinska

 

 

Zapraszamy 19 marca na kolejne spotkanie Budzących Się Szkół do Łodzi.

 

Zapraszamy zarówno nauczycieli ze szkół, które już należą do ruchu BSS, jak również osoby, które są zainteresowane tym, co robimy i chcą się do nas ewentualnie przyłączyć. Byłoby nam bardzo miło, gdyby z każdej szkoły przyjechały kilkuosobowe zespoły (do 5 osób).

 

 

Źródło: www.facebook.com/marzena.zylinska

 

W czasie spotkania nauczyciele ze SP nr 81 w Łodzi pokażą drogę, jaką przeszli w ciągu ostatnich kilku lat i opowiedzą o ich doświadczeniach. Czy było łatwo? Co sprawiło najwięcej trudności? Jakie są efekty wprowadzonych zmian? Kogo najtrudniej było do nich przekonać?

 

Druga część spotkania poświęcona będzie wymianie doświadczeń. Nauczyciele z każdej ze szkół opowiedzą o swojej drodze ku szkole przyjaznej uczniom i podzielą się zarówno tym, co już się udało osiągnąć, jak również swoimi planami na przyszłość. Ale warto podzielić się również tym, czego nie udało się zrealizować i z czego trzeba się było wycofać. Celem tej części jest wzajemne inspirowanie się i dodawanie sobie odwagi, bo zmiana wymaga zarówno nowych pomysłów i inspiracji, jak również odwagi do ich realizowania.

 

 

Gdzie: SP nr 81 w Łodzi, ul. Emilii Plater 28/32
Kiedy: 19.03.2018, godz. 11 – 16.00
Opłata: 25 zł. od osoby za obiad, kawę, herbatę i ciastka (Niestety nie mamy funduszy, żeby opłacić poczęstunek.)

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt@budzacasieszkola.pl

 

Więcej informacji związanych z formuła zgłoszenia    –    TUTAJ

 

Źródło: www.budzacasieszkola.pl

 

 Zostaw odpowiedź