konferencja-w-atenach

Foto:www.etwinning.pl

 

W dniach 27-29 października odbyła się w Atenach konferencja programu eTwinning, połączona z ceremonią rozdania nagród w Europejskim Konkursie eTwinning 2016. Oto informacja zamieszczona o tym wydarzeniu na internetowej stronie eTwinning Polska:

 

 

Wśród niemal 600 zaproszonych gości znalazła się liczna grupa polskich nauczycieli oraz przedstawicieli ministerstw edukacji z całej Europy. Polskie Ministerstwo Edukacji Narodowej reprezentował zastępca dyrektora Departamentu Podręczników, Programów i Innowacji.

 

jodlowska-i-inne

Foto:www.etwinning.pl

 

Iwona Jodłowska, Claudine Coatanea i Patrizia Roma – ich projekt (Mirror, mirror… ) został ogłoszony Overall Winner 2016 – Najlepszym projektem roku 2016!

 

Głównym punktem konferencji była ceremonia rozdania nagród, gdzie wśród nagrodzonych znalazło się wiele projektów realizowanych z udziałem polskich eTwinnerów. Pełną listę zwycięzców oraz laureatów drugich miejsc         i kategorii specjalnych znajdziecie TUTAJ.

 

lisiecka-kabat

Foto:www.etwinning.pl

Joanna Lisiecka Kabat

 

W jednej z kategorii specjalnych (Nagroda Śródziemnomorska) zwyciężyła Joanna Lisiecka Kabat. Wraz z partnerami z Hiszpanii i Włoch odebrała na scenie nagrodę za projekt  The incredible life of Marcus Poncius Europaeus.

 

 

Więcej informacji  –  TUTAJ

 

 

Źródło: www.etwinning.pl

 

 

 

O nagrodach dla polskich uczestników tego programu zamieszczono także informację na stronie MEN: „Sukces Polaków w programie eTwinning”.

 

 

 Zostaw odpowiedź