Foto: screen z pliku na www.youtube.com

 

Dr Łukasz Srokowski – screen z nagrania rozmowy z 13 lipca 2018 roku (Racjonalista.tv) „Jaka powinna być współczesna szkoła?”

 

 

Anna i Robert Sowińscy promują dziś na stronie Plandaltonski.pl najnowszy podcast zatytułowany Przyszłość edukacji zaczyna się dzisiaj. Jest to rozmowa z dr Łukaszem Srokowskim – twórcą m.in. Autorskiej Szkoły Podstawowej NAVIGO, Oto jak został tam zaprezentowany ich rozmówca:

 

Poznajemy podczas naszych spotkań różne wizje szkoły przyszłości, czasem możemy gościć twórców takich szkół. Niedzielnym rozmówcą był dr Łukasz Srokowski, założyciel grupy edukacyjnej NAVIGO, w skład której wchodzą NAVIGO – Centrum Innowacyjnej Edukacji oraz NAVIGO – Autorska Szkoła Podstawowa. Specjalizuje się w wykorzystywaniu narzędzi cyfrowych w edukacji oraz w tematyce wzmacniania skuteczności edukacji.

 

Jest wykładowcą na studiach MBA na uczelniach w Polsce i za granicą, w latach 2010-2013 prodziekan Wydziału Menedżersko-Ekonomicznego WSH we Wrocławiu. Autor książki „Zmienić myślenie o firmie: zarządzanie kulturą organizacyjną w Polsce”.W latach 2003-2012 związany z międzynarodowym programem edukacyjnym Odyseja Umysłu, w okresie 2009-2010 pełnił funkcję prezesa fundacji Odyssey of the Mind Polska, koordynując rozwój programu w całym kraju.

 

 

Przyszłość edukacji zaczyna się dzisiaj” – rozmowa z dr Łukaszem Srokowskim – jako podcast (64’13”) TUTAJ

 

 

Źródło:www.plandaltonski.pl

 

 

Przyszłość edukacji zaczyna się dzisiaj” – rozmowa z dr Łukaszem Srokowskim –  w wersji nagrania wideo TUTAJ

 

 Zostaw odpowiedź