W czwartek 29 czerwca 2023 roku Waldemar Flajszer – Łódzki Kurator Oświaty –  spotkał się z odchodzącymi na emeryturę dyrektorkami i dyrektorami szkół i innych placówek oświatowo-wychowawczych z Łodzi i województwa, aby wręczyć im pożegnalne listy. Cała uroczystość trwała nie dłużej niż pół godziny.

 

Oto notatka o tym wydarzeniu z internetowej strony ŁKO:

 

 

Pożegnanie dyrektorów odchodzących na emeryturę

 

Jestem pełen uznania dla waszej pracy i dziękuję za wszystko, co zrobiliście dla swoich szkół, przedszkoli i całej polskiej edukacji – powiedział Łódzki Kurator Oświaty Waldemar Flajszer podczas uroczystości z udziałem nauczycieli – dyrektorów z województwa łódzkiego odchodzących w tym roku na emeryturę.

 

Kurator zaprosił z tej okazji dyrektorów do sali konferencyjnej Kuratorium Oświaty w Łodzi. Życząc im wytchnienia od codziennych obowiązków – jednocześnie wyraził nadzieję, że nadal będą angażować się w sprawy oświaty, wykorzystując swoją ogromną wiedzę i bogate doświadczenie.

 

 

 

Jednym z obdarowanych takim listem był Janusz Moos – twórca i wieloletni dyrektor Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

 

 

 

Źródło: www.kuratorium.lodz.pl/

 

 

 Zostaw odpowiedź