Prezydent Lech Wałęsa  mawiał, ze on boi się tylko Boga i żony…  Czy liderzy ZNP zakładają, że to odnosi się do wszystkich prezydentów RP?

 

Foto: www.jastrzabpost.pl

Agata Kornhauser-Duda

 

Na oficjalnej stronie ZG ZNP zamieszczono wczoraj informację, zatytułowaną „Wystąpienie ZNP do Pani Agaty Kornhauser-Dudy”. Ooto jej pełna treść:

 

Wobec nieuwzględnienia przez Senat RP poprawki Związku Nauczycielstwa Polskiego dotyczącej skreślenia w nowelizacji Karty Nauczyciela zapisu dotyczącego określania przez dyrektorów w szkolnych regulaminach wskaźników oceny pracy nauczyciela, Związek Nauczycielstwa Polskiego wystąpił do Pani Agaty Kornhauser-Dudy o spotkanie, na którym moglibyśmy przedstawić szczegółowe uwagi w powyższej sprawie.

 

 

Tekst Wystąpienia  ZNP do Pani Agaty Kornhauser-Dudy   –   TUTAJ

 

Źródło: www.znp.edu.pl

 

*Rozwinięcie tezy zawartej w  tytule tego news’a – w opracowaniu autorstwa  Juliana Krzyżanowskiego  –  TUTAJ

 

 

O szansach tej formy lobbowania na decyzję Prezydenta RP w przedmiotowej sprawie niechaj Czytelnicy wypracują sobie własny pogląd, po zapoznaniu się z publikacjami, do których linki zamieszczamy poniżej:

 

Żona Dudy Agata Kornhauser-Duda. Kim jest żona prezydenta elekta, przyszła Pierwsza Dama?

 

Pierwsza dama ma dość? Agata Kornhauser-Duda chce wrócić do Krakowa

 

Julian Kornhauser, kłopotliwy teść Andrzeja Dudy? Jego wiersz cytował Michnik, atakowali go skrajni antysemiciZostaw odpowiedź