Poszukując informacji o aktualnych i planowanych wydarzeniach w łódzkiej oświacie, które zasługują na ich upowszechnienie na stronie OE, poszukujemy ich nie tylko na stronach lokalnych mediów, ale także na oficjalnych stronach Urzędu Miasta Łodzi i Łódzkiego Kuratorium Oświaty.

 

I podczas takiej kwerendy zajrzeliśmy dziś na stronę ŁKO. A tam, pod zakładką „Komunikaty” (na szerokim, prawym marginesie, poniżej komunikatów zakładki „Praca dla nauczycieli”) po jej  „kliknięciu” zobaczyliśmy, dziś zamieszczony, taki dwuzdaniowy komunikat:

 

 

Wiedzeni instruktażem jego drugiego zdania odszukaliśmy ową zakładkę, „klikając” najpierw w tą na górnym pasku: „Rodzice i uczniowie”:

 

 

Z licznych wymienionych tam możliwości wypatrzyliśmy poszukiwaną frazę „Konkursy, olimpiady, turnieje”. Oto co zobaczyliśmy:

 

 

I tu spotkała nas NIESPODZIANKA. Po kliknięciu „Czytaj więcej” , zamiast oczekiwanej obszernej informacji – zobaczyliśmy…

 

 

 

I tak domknęliśmy kuratoryjne koło dezinformacji!

 

 

Natomiast bez tropienia można na stronie głównej ŁKO zapoznać się z takimi oto, ilustrowanymi informacjami:

 

 

P.s.

 

Zwracamy uwagę, że jest jeden, uprzywilejowany konkurs, o którym informacja zamieszczona jest oddzielnie, jako dziewiąta pozycja w podzakładce „Rodzice i uczniowie”: Konkurs „Papież Słowianin”…

 

 

Źródło wszystkich informacji: www.kuratorium.lodz

 Zostaw odpowiedź