Foto: www.zankyou.pl

 

Budynek stylizowany na neoklasycystyczny pałac z XIX w., zwany „Białym Pałacem”, zbudowany w pobliżu trasy łączącej Aleksandrów Łódzki z Konstantynowem Łódzkim jest miejscem, w którym odbywają się wesela    i studniówki. Także „ta” studniówka maturzystów III LO w Łodzi.

 

 

Oto fragmenty informacji, zaczerpnięte ze strony RMF24:

 

 

Maturzyści na kwarantannie. Tak zakończyła się studniówka w Łodzi

 

[…] Uczniowie z łódzkich liceów bawili się lub za chwilę będą bawić się na studniówce poza budynkiem szkoły. Na imprezę w lokalu zdecydowała się także młodzież z III Liceum Ogólnokształcącego, ale to nie pomogło ustrzec się przed kwarantanną.

 

Studniówka uczniów mojej szkoły odbyła się 5 stycznia w restauracji i zapowiadało się całkiem obiecująco, bo na około 200 osób, 32 nie były zaszczepione mówi dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi – Maria Włodarczyk.

 

Komitet organizacyjny studniówki, czyli głównie rodzice, określił zasady uczestnictwa w balu i między innymi poproszono o okazanie paszportów covidowych zarówno uczniów szkoły, jak i ewentualne osoby towarzyszące. Były przestrzegane także wszystkie zalecenia rekomendowane przez Ministerstwo Zdrowia i Ministerstwo Edukacji – dodaje. […]

 

Studniówka była bardzo udana i uczniowie byli niezwykle szczęśliwi, bo do końca nie wiedzieli, czy uda się w ogóle ją zorganizować. Ale niestety efekt jest tego taki, że od poniedziałku (10 stycznia) do piątku (14 stycznia) maturzyści są na kwarantannie, ponieważ jedna z osób ma pozytywny wynik testu na koronawirusa – opowiada o tej przykrej historii dyrektor liceum Maria Włodarczyk. […]

 

 

Cały tekst „Maturzyści na kwarantannie. Tak zakończyła się studniówka w ŁodziTUTAJ

 

 

Źródło: www.rmf24.pl

 Zostaw odpowiedź